E veçanta e festës së Halloween-it, modelja e njohur u vesh si kastravec

0
131

E veçanta e këtij Halloween-ni ka që Kendall Jenner, e cila ironizoi veten duke u veshur si një kastravec, disa muaj pasi ajo u bë virale për shkak se nuk dinte se si ta priste perimin në feta.

Modelja, 26 vjeçe, veshi një kostum kastraveci të prerë në feta, ngjyrë jeshile të errët dhe çizme në disa foto të shpërndara në Instagramin e saj të hënën.

“Unë do të jap fruta dhe perime sonte”, ka shkruar ylli i “Kardashians” mbi fotografinë, ku mbante edhe një thikë.

Modelja postoi gjithashtu një video veshjes së saj qesharake në Tik Tok me një audio rreth kostumeve nga filmi “Mean Girls”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here