Receta/ Smoothie me kungull

0
43

Ky lëng i shëndetshëm mbështetet në kungull të konservuar, i cili shton fibra dhe tonelata vitaminash në organizmin tuaj.

Përbërësit:

1 filxhan qumësht
1 lugë e madhe me vanilje pluhur
1/4 filxhan uji
1/4 filxhan kungull i konservuar

1 lugë çaji fara liri
1 lugë çaji mjaltë
1/4 lugë çaji kanellë
1/4 lugë çaji ekstrakt vanilje
7-8 kuba akulli

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here