Si ta hiqni erën e hudhrës nga duart?

0
80

Kur e konsumoni hudhrën ajo qëndron me ju, sepse përmban vajra që hyjnë në gjak dhe në indet e mushkërive dhe mbeten në sistemin tuaj shumë kohë pas konsumimit.

Ilaçet – përtypja e majdanozit, marrja e tabletave të klorofilit – tingëllojnë mirë, por ato nuk funksionojnë.

Ju mund të jeni në gjendje të maskoni erën përkohësisht, por sapo të hyjë në sistemin tuaj, asgjë, përveç kohës nuk do ta heqë atë. Pra, shijojeni hudhrën.

Për të hequr erën e hudhrës nga duart tuaja, thjesht fërkoni gishtat në çelik të pandryshkshëm. Shufrat prej çeliku të pandryshkshëm shiten për këtë qëllim, por edhe lavamanët ose tiganët prej çeliku funksionojnë po ashtu mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here