Smoothie per artritin dhe dhimbjen e nyjeve

0
102

Smoothie per artritin dhe dhimbjen e nyjeve

————————-
Përbërësit:

• 1 karrotë mesatare
• 1/2 e kupës me ananas
• Selino (e prerë në feta)

• Disa luleshtrydhe
• 5 dega majdanoz
• 1 lugë gjelle vaj kokosi

• 1/2 e kupës qumësht bajameje
• pak xhinxher të freskët

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here