Çfarë ndodh kur përzieni panxharin, karrotat dhe mollët?

0
1508

Do te ju ndihmoje mjaft mirë për shëndetin e mëlçisë, veshkave dhe zorrëve!

Përberësit :

2 panxhar të kuq,

2 karrota,

2 molle,

1 limon,

100 gr koriandër – majdanoz.

Kënaqësi maksimale, fitoni energji dhe argëtohuni me lëngun që rigjeneron dhe pastron organizmin nga toksinat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here