Largoni parazitët dhe dhjamin nga trupi juaj me këto dy përbërës

0
1010

Do ju tregojme nje kombinim i cili do ndihmoje te bini ne peshe dhe te pastroje organizmin kryesisht nga parazitet.

Perberesit:
1 kg limona
400 g selino
3 liter uje

Pergatitja:
Grijeni selinone ne copa te vogla dhe vendoseni ne nje tenxhere me uje te ngrohte. Shtoni ne te edhe copa limoni dhe zijini keto perberes per 20 minuta ne temperature te ulet.

Lereni te ftohet dhe me pas shtoni lengun e limonit. Pini 3 gota në ditë para cdo vakti. Mbajeni pijen ne frigorifer ne nje shishe qelqi.

Ne fund duhet te ngele rreth 2 liter leng

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here