Për një gjume sa më të mirë…konsumoni këtë pije një orë perpara se të flini

0
726

Kêta pêrbëres nëse përdoren përpara se të flemë gjumë, do të na ndihmojnë të përmirësojmë metabolizmin dhe natyrisht tê humbasim peshê.

Konsumojeni 1 orë para se të shkoni për gjumë. Ajo do të stimulojë tretjen e yndyrës dhe largimin e kileve të tepërta që mund të keni grumbulluar në trupin tuaj.

Përbërësit:

½ lugë gjelle uthull molle
½ lugë kafeje kanellë

Lëngu i gjysëm kokrre limoni
1 lugë çaji mjaltë organik
1 lugë çaji xhinxher I grirë imët ose pluhur
10 degë majdanoz

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here