Ilaçin më të mirë natyral mund ta përgatisni në shtëpinë tuaj, ja receta

0
565

Ky ilaç është shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t’u bërë.

 

Do t’ju ndihmojë të përmirësoni shikimin tuaj dhe gjithashtu mund t’ju ndihmojnë në rast infeksioi apo virusi.

Gjithashtu gjëja më e mirë për këtë ilaç: Eshtë e lirë, e sigurt dhe natyrale.

Përgatitja dhe përdorimi:

Përbërësit:

• 3thelpi hudhra

• 200 ml vaj liri,

• 10 lugë gjelle mjaltë,

• 4 limona.

Grini imët në një blender hudhrat. Në një kavanoz qelqi vendosni limonat e prerë në feta të holla. Shtoni mjaltin, vajin e lirit dhe hudhrat. I trazoni mirë me një lugë druri dhe më pas e fusni në frigorifer.

Siç e thamë kjo përzierje do të përmirësojë shikimin tuaj, por ju nuk duhet ta aplikoni atë në sytë tuaj.

Duhet ta konsumoni këtë përzierje. 1 lugë gjelle nga kjo përzieje para çdo vakti, 3 herë në ditë dhe Ju do të habiteni nga Rezultatet në shëndetin tuaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here