Smoothie anti-inflamator që duhet ta provoni…ka efekte fantastike

0
88

Smoothie anti-inflamator me turmerik dhe qumësht bajame.

Përbërësit:
2 gota qumësht bajame 
4 gjëmba karafili

1 kanellë shkop
1 lugë gjelle kanellë pluhur

1 lugë gjelle mjaltë
1 lugë çaji ekstrakt vanilje
2 lugë çaji turmerik

Përgatitja: Përziejini së bashku të gjithë përbërësit në një mikser deri sa masa të jetë bërë homogjene. Ju bëftë mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here